LIČKA POGAČA* ZA PRIPREMU 0DVOJITE CIJELIH 10 MINUTA A UKUS JE VRHUNSKI

Izuzetno jednostavan za napraviti i iznimno sladak. Uz šalicu jogurta ili kiselog mlijeka ovo jelo savršeno je za večeru.

Sastojci: tri jaja od 200 ml oštro mlijeko
1 prašak za pecivo
150 ml. mlijeka, 300 grama naribanog edamera ili gauda sira npr.
250 gr. brašno i sol Priprema: Sve sastojke sjediniti, izliti u nauljen pleh i peći oko 25 minuta. na temperaturi od dva stupnja.

DODATNI ČLANAK:

Crvena zvezda je sinoć savladala Valenciju rezultatom 92:73 u 31. kolu Eurolige. Kao rezultat toga, momčad još uvijek ima priliku napredovati u tri utakmice nokauta prije završetka regularne sezone. Ipak, najpoznatija svjetska zvijezda ukrala je šou prepunom Pioniru za košarkaše. Novak Đoković svjedočio je uvjerljivoj pobjedi momčadi čiji je strastveni navijač pet dana nakon što je s druge strane Beograda Partizan svladao Olympiacos.

Oko njega su se u poluvremenu okupili brojni obožavatelji koji su ga slikali, držali za ruku, dodirivali, pa čak i poljubili. Činjenica da je “okovi” jednom od trojice dječaka koji su mu prišli nakon fotografiranja gurnuo 100 eura u džep, privukla je pažnju cijelog srpskog narodnog heroja i njegovih brojnih obožavatelja.

Kako javljaju srbijanski mediji, “okovi” su to učinili jer su mu u parku kraj dvorane vratili bankovnu karticu jednog od najbogatijih sportaša svijeta i time ih nagradili.