POGLEDAJTE Italijanski sudija odsvirao kraj, a onda se uhvatio za glavu kada je shvatio šta je napravio

Pogreške su sastavni dio života, no one nogometnih sudaca često su kobne i o njima se godinama priča i analizira. Grci su sastavni dio života

Dogodi se ponekad da sudac svjesno ili nesvjesno pogriješi i na neki način utječe na konačni rezultat utakmice.

BIKARBON BOJANJE JAJA SODOM: Ishod FENOMENALNA utakmica I dok se neke pogreške mogu opravdati, na kojima je Giuseppe Mucera, talijanski predsjednik, teško razumjeti. Jer je zanimljivo, ovo je isto kao i prethodno.

Mucera je pobjednik Serie C između Vicenzea i Arzingane Valchiampa krajem 26. prosinca, prije nego što je isteklo vrijeme koje je sam produžio. oujka prije Nije bilo sumnje da je ovo emitirano.

Sudac je odmah odmahnuo glavom prije nego što su ga Vicenzini igrači protestno okružili dok su pokušavali izjednačiti protiv Arzignana, koji su bili napadnuti jer su imali igrača više u polju. Suditi

U tom slučaju Mucera je dostupna telefonom ili e-poštom u roku od 60 sekundi, što je brže od prosječne poštanske usluge.

U trenutnoj utakmici rezultat 3:2 ne predstavlja značajniju pobjedu. Zapanjujuće scene podsjećale su na one viđene na prošlogodišnjem Afričkom kupu nacija, kada je sudac Janny Sikazwe prethodno dvaput zasvirao u zviždaljku.

Biofarmaceutskom industrijom Zambije dominiraju Tunis i Mali, s proizvodnjom koja doseže 85 posto. minuta, ali bilo je potrebno samo 90 sekundi da se završi. minuta.

Istina je činjenica da je kasnije halucinirao nakon što je odveden u bolnicu zbog toplinskog udara. Rekao je: “Vidio sam ljude koji su išli na hodočašće izvan zemlje i vraćali se arci.”

“Ljeninci su mi rekli da se moje tijelo ne smije ohladiti”, rekli su ljenjivci. Kao rezultat toga, potrošio sam isto toliko vremena tražeći povoljnu ponudu i uspio sam pobijediti. Mislim da mi je Bog rekao da me ušutka, spasio me.”